Hakkımızda

Hakkımızda

OĞUZHAN OKUMUŞ GELİŞİM İŞÇİ SAĞLIĞI İŞ GÜVENLİĞİ DANIŞMALIK LTD. Şirketimiz 2010 yılında iş güvenliği sektöründe hizmet vermek amacı ile uluslararası projelerde görev almış, BP Irak, SSSP Abudhabi (ADNOC) , BTC, Bab Trablus, Esenboğa Havalimanı, gibi projelerinde BOTAŞ BTC, CCC, TEKFEN, GAMA, RÖNESANS, TAV, GÜRİŞ firmalarında iş güvenliği müdürlükleri yapmış British Safety Council Diploma, NEBOSH IGC, National Safety Council Trainer, British Safety Council five star lead auditor, OSHA 300 gibi uluslararası geçerli belgeleri ve MIIRSM üyelikler bulunan, inşaat mühendisi iş güvenliği uzmanı OĞUZHAN OKUMUŞ tarafından kurulmuştur.

Türkiye’deki OSGB firmaları arasında ilk sıralarda yer alan firmamızın vizyonu küresel standartlarda çalışan 1 numaralı OSGB firması olmaktır. Bu noktada müşterilerimiz itici gücümüz çalışanlarımız en değerli kaynağımızdır. Kalite her alandaki hedefimizdir.  Dürüstlük yaptığımız her işin temelini oluşturur. Esnek yönetim yapısıyla değişimlere açık, kalite ve müşteri odaklı bir yönetim anlayışı benimseyen şirketimiz, bu anlayışı kurum kültürünün değişmez parçaları olan şeffaf iletişim ve etkin ekip çalışması ile başarılı bir biçimde sentezlemektedir.

 

2013 Yılı Nisan ayında 511 nolu OSGB yetki sertifikası ile Ankara ve 7 adet çevre illerinde ( Ankara, Kırıkkale, Konya, Aksaray, Kırşehir, Çankırı, Bolu) Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilerek Ankara OSGB firmaları arasında yerini almıştır.

2013 Yılı Kasım ayında 1114 nolu OSGB yetki sertifikası il Manisa şubemiz çevresinde bulunan 6 adet ilde faaliyet göstermek üzere  ( Manisa, İzmir, Kütahya, Aydın, Uşak, Denizli, Balıkesir) Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilerek Manisa OSGB firmaları arasında yerini almıştır.

2013 yılı Şubat ayında yurtiçi ve yurtdışı iş güvenliği  danışmanlık hizmetleri, iş güvenliği uzmanı emini, ambulans ve sağlık tarama hizmetleri vermek üzere GELİŞİM İSG DANIŞMANLIK TİC.LTD.ŞTİ kurulmuştur.

2017 yılı Nisan ayında kocaeli' de faaliyet gösteren HAYAT ÇİZGİSİ OSGB yi bünyemize katarak İstanbul , Kocaeli, Sakarya, yalova illerinde de hizmet vermeye başladık.

Oğuzhan Okumuş Gelişim İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Dan. Ltd. Şti , iş güvenliği ve OSGB hizmetleri alanındaki yenilikçi ve yaratıcı çözümlerle, ulusal ve uluslararası pazarda, kurumlara iş güvenliği hizmeti sunmanın yanında CoverEdge markası ile ürettiği iş güvenliği bariyerleri ve kenar koruma sistemleri ile de güvenlik alanında da yükselişini sürdürmektedir.  2010 yılından beri sahip olduğu yetkinlik, geniş bilgi ve güçlü deneyimle iş verimliliğinin artışı için çalışan firmamız, iş güvenliği alanındaki faaliyetlerini, güçlü bir birikime sahip uzman kadrosunun katkılarıyla sürdürmektedir.


CoverEdge iç ve dış mekânlar dâhilinde pek çok farklı alanlarda kullanım için geliştirdiğimiz kenar koruma sistemidir. Daha güvenli çalışma alanları yaratmak isteyen her sektördeki firmanın beğenisine sunulmaktadır. Yüksek standartlarda ürettiğimiz sistemle maksimum güvenlik sağlamayı hedeflemekteyiz. Sistemimiz kolay sökülüp takılabilir, tüm yasa ve düzenlemeler ile uluslararası standartlara uygundur. Oluşturduğumuz sistemle kalite standardı ve güvenliği yüksek ürünler tasarladığımızı gururla söyleriz.

Şirket Politikamız;

Ehlibeyt Mah. Ceyhun Atıf Kansu Cad. Gözde Plaza 130/38 Balgat Çankaya / Ankara
+90312 472 25 27 ookumus@ookumus.com.tr